MÖBLER / Bord / Salongsbord 14325174
nr 1432 5174
Salongsbord
1800-tal, mahogny. Diameter: 74, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:53:37
100 kr
200 kr